Pon-Pt: 12-20, Sob-Ndz: Zamknięte

Przedszkole

Strona główna Przedszkole

O przedszkolu

Integracyjne Przedszkole Bystrzaki to niepubliczna placówka oświatowo-wychowawcza działająca pod nadzorem Kuratorium Oświaty i realizująca Podstawę Programową określoną przez MEN z włączeniem nowatorskich metod pracy z dzieckiem w wieku przedszkolnym.

Nasza placówka zatrudnia psychologa, logopedę oraz terapeutę SI sprawujących kontrolę nad prawidłowym rozwojem dzieci. Przedszkole przyjmuje dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu.

Dlaczego my?

Jako jedno z niewielu przedszkoli w Polsce, poza standardowym programem nauczania, oferujemy naukę interaktywną z wykorzystaniem nowoczesnych technologii stosując do tego celu multimedialne tablice interaktywne, których jednym z najważniejszych zadań jest nauka poprzez zabawę. 

Nasz cel

Naszym głównym celem jest stworzenie dzieciom takiego otoczenia, które pobudzi Je do odkrywania świata, zdobywania doświadczeń i umiejętności potrzebnych później w szkole a w konsekwencji w dorosłym życiu. Zapewniamy bogaty pakiet zajęć artystycznych, językowych i dydaktycznych. Zajęcia dodatkowe prowadzone są z użyciem metod pozwalających dzieciom na zdobywanie wiedzy w sposób dynamiczny, wesoły poprzez doświadczenie i zabawę.

Nasze motto

“Im więcej ciepła i życzliwości doświadczają dzieci, tym bardziej pewne siebie i kochające stają się jako dorośli”

– Steve Biddulph 

Kadra

Kadra Pedagogiczna  to zespół młodych osób pracujących z ogromną pasją.

Nad prawidłowym rozwojem naszych podopiecznych oprócz pedagogów czuwa również psycholog, logopeda oraz terapeuta SI.

Zajęcia dodatkowe prowadzone są przez doświadczonych w pracy z Dziećmi instruktorów.